Yüzyüze ile Bize Katılın

UNICEF | her çocuk için

Yüzyüze Çalışmaları

UNICEF Türkiye Milli Komitesi UNICEF’e düzenli destekçi kazandırmak amacıyla İstanbul ve İzmir'de Yüzyüze bağış toplama çalışmaları gerçekleştiriyor. Yüzyüze ekibinin sokaklar, festivaller, fuarlar ve alışveriş merkezlerinde gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde UNICEF'in özellikle acil durumlarda en zor şartlarda olan çocuklara ulaşması mümkün oluyor.

enlightenedUNICEF TMK, bağışçılarının güvenliğini en yüksek seviyede sağlamak amacıyla kredi kartı veri akışı ve veri saklama konusunda dünyanın en üst düzey standardı olan PCI DSS LEVEL 1 uyumluluk sertifikasına sahip WAYSACT/Evergiving ve Mobilexpress ile çalışmaktadır. Yüzyüze ekibimizin bağışçı kaydederken tablet üzerinde kullandığı WAYSACT programı şu anda 25 ülkede 17 farklı dil seçeneğiyle kullanılan uluslararası bir sistemdir. Mobilexpress, veri tabanındaki online, telefon ya da Yüzyüze aracılığıyla gelen kart bilgilerini güvenli sistemlerde saklayan bir ödeme altyapısıdır.  Bu sistemler hassas veri akışını, tüm aşamalar boyunca dışarıdan bir müdaheleye karşı SSL protokolü ile kriptolu şifreleyerek Ödeme Kartı Endüstrisi Veri Güvenliği Standartları (PCI-DSS)'na uygun olarak çalışmaktadır. 

UNICEF Yüzyüze ekibine katılmak için  Yüzyüze ekibi hem çocuklar için yürütülen UNICEF projelerine önemli bir katkı sağlanmasına yardımcı oluyor, hem de sivil toplum alanında ücretli bir iş deneyimine sahip oluyor. Başvuru için özgeçmişinizi yuzyuze@unicefturk.org adresine, konu bölümüne “YÜZYÜZE” yazarak göndermeniz yeterli. Aradığımız nitelikler:

  • İstanbul ya da İzmir'de yaşayan
  • 18 yaşından büyük
  • Takım çalışmasına uygun
  • Sivil toplum alanında duyarlı
  • En az lise mezunu
  • Yeteneklerini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı kişiler

 

Yüzyüze ekibimiz ile tanışın!

Tuğçe Bor   “Her gün çocukların hayatını değiştirip güzelleştirmek adına düzenli bağışçı kaydetmek için sokaklara çıkıyoruz. Bugün hayatına dokunabildiğimiz bir mülteci ailenin çocuğu ile karşılaştık sokakta. Yaptığımız işin kutsallığını bir kez daha derinden hissettik. Daha çok çocuğa erişmek için bol destekçili günler diliyorum.”