Karaca ve UNICEF Çocuklar İçin Yeniden Bir Arada

UNICEF | her çocuk için

Her çocuğa eğitimde fırsat eşitliği için Karaca’nın desteği ile hayata geçen “Geleceğin İncileri İçin Elele” projesi, ürün yelpazesini genişletiyor.

Türkiye’nin kendi alanlarında önde gelen isimleri olan Rahmi M. Koç, Demet Akbağ, Sezen Aksu, Cüneyt Arkın, Ergin Ataman, İdil Biret, Kerem Bürsin, Haldun Dormen, Gürbüz Doğan Ekşioğlu, Prof. Dr. Devrim Erbil, Sertab Erener, Mert Fırat, Betûl Mardin, Zeljko Obradovic, Prof. Dr. İlber Ortaylı, Varol Yaşaroğlu ve Selçuk Yöntem imzalarıyla tasarlanan ürünlerin yer aldığı koleksiyonda kahve fincanları, muglar ve çay setleri bulunuyor.  Koleksiyona özel tasarlanan Demet Akbağ, Rahmi M. Koç, Sezen Aksu, Selçuk Yöntem’in tasarımları ise bu sene dijital sanat eseri NFT olarak da UNICEF Türkiye yararına satışa sunuluyor.

2010’dan bu yana devam eden proje kapsamında koleksiyondan elde edilen gelirin tamamı UNICEF’in Türkiye’deki en muhtaç ergenlerin eğitime ulaşması için yürüttüğü programlara bağışlanacak.

Türkiye için önemli izler bırakmış birbirinden değerli isimlerin imzasını taşıyan bu özel koleksiyonu incelemek için lütfen tıklayın.