İlk Anlar Önemlidir: ‘Bebeğinizin Beslenmesi’ Kitapçığı

UNICEF | her çocuk için

İlk Anlar Önemlidir: ‘Bebeğinizin Beslenmesi’ Kitapçığı

‘Bebeğinizin Beslenmesi: Anne ve Babalara Öneriler’ kitapçığımızda bebeğinizin ilk aylarından 2 yaşına kadar beslenmesine dair pratik ipuçlarını bir araya topladık.

Bebeğinizin yediği her öğünün yaklaşık %75'ini beyin gelişimi için kullandığını biliyor muydunuz? Ya da bebeğinizin beyninin %80'den fazlasının 3 yaşına kadar oluşumunu tamamladığını? Her kucaklama ve her öpücük, her besleyici öğün ve oynadığımız her oyun ile bebeğinizin beynini geliştirmeye yardımcı oluruz.

Çocuğunuzun yaşama en iyi şekilde başlaması için önerilerimiz var: 0-2 yaş arası bebeğinizin beslenmesine dair pratik ipuçlarını ‘Bebeğinizin Beslenmesi: Anne ve Babalara Öneriler’ kitapçığımızda bir araya topladık. Dünyanın önde gelen bebek uzmanlarının katkıları ile oluşturduğumuz bu kitapçık, çocuğunuza yaşamda en iyi başlangıcı vermek için güvenebileceğiniz bilgileri içeriyor.

'Bebeğinizin Beslenmesi 'kitapçığını e-posta adresinize ücretsiz göndermemizi istiyorsanız lütfen formu* doldurun.

* Yaklaşık 1 hafta içinde kitapçığımızı e-posta adresine göndereceğiz. E-postamızı almadıysanız lütfen gereksiz posta/junk/spam kutunuzu kontrol ediniz. Hafta içi 10.00-18.00 arası bize 0212 252 5382’den ulaşabilirsiniz.