Hayat Veren Hediyeler

UNICEF | her çocuk için

‘Hayat Veren  Hediyeler’le hem sevdiklerinizi hem çocukları mutlu edin!

Öğretmenler Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, yeni yıl, çocuğunuzun doğumgünü, hatta kendi doğumgününüzde... Hediyenizle dünyanın en yoksul ülkelerindeki en muhtaç çocuklara umut vermeye ne dersiniz?

Hayat Veren Hediyeler’ gerçektirler, hayat kurtarırlar, yaşam değiştirirler. Bu hediyeler yıl boyu UNICEF’in merkez ve bölge depolarından dünyanın 150’den fazla ülkesinde en çok ihtiyacı olan çocuklara ulaştırılır. 2015'te destekçilerimizin verdiği Hayat Veren Hediyeler Afganistan’dan Zimbabve’ye 66 ülkede yüzbinlerce çocuk ve annesine umut oldu. Seçeceğiniz her hediye, dünya çocukları için daha iyiye giden bir yaşam sağlayacak. Hediye seçeneklerimize bir göz atın: https://www.hayatverenhediyeler.org/

NASIL ÇALIŞIR?

1. Hediyeni Seç: 70 TL'den başlayan farklı bağış seçenekleri ve içerikleri olan hediye paketlerinden birini seç.

2. E-kartını Oluştur: Kişisel mesajını yazarak hediyeni e-kart yoluyla veya yazıcıdan çıktı alarak hediyenin sahibi kişiye ulaştır.

3. UNICEF Hediyeni Ulaştırsın: Hediye olarak bağışladığın ürün UNICEF'in hizmet verdiği 150'den fazla ülkede, en çok ihtiyaç duyan çocuklara ulaşsın.

 

‘Hayat Veren Hediyeler’ arasında ölümcül çocuk hastalıklarına karşı aşılardan, tedavi edici süte, çadırdan, sıtmayı önleyici özel cibinliklere, su temizleme tabletlerine kadar pek çok seçenek var.

70 TL’den başlayan hediyelerimizden aldığınızda, hediyenizi aldığınız kişiye hediyenin açıklaması olan özel bir e-kart göndermemizi tercih edebilir veya yazıcıdan çıktı alarak ulaştırabilirsiniz.

Bağışçılarımızdan Erdoğan Yurtsever'in düşünceleri: “Hayat veren Hediyeleri tercih etme sebebim,  Afrika’daki çocukların ihtiyacı olan ilaçları ve mamayı içermesi... Onun henüz haberi olmasa da bağışlarımı 2.5 yaşındaki kızım adına yapıyorum. Bağış yaptığımda ufak da olsa huzur ve mutluluk hissediyorum. Yardımların bu çocuklara ulaşması  konusunda emeği olan herkese teşekkür ediyorum.”

2019'da hayat veren hediyeniz çocuklara ulaştı!

Cömertliğiniz için çok teşekkür ederiz! UNICEF size ne kadar teşekkür etse, az. İşte hediyelerinizin bazılarının etkisi...

Fotoğraf: © UNICEF/UNI122892/Dicko