Kendi bağış kampanyanı aç

UNICEF | her çocuk için

Çevreni harekete geçirerek en zor durumdaki çocuklara yardım edebilirsin!

Etkinliklerinizde, doğum günü gibi özel günlerinizde kendi kampanyanızı düzenleyerek en zor durumdaki çocuklara yardım edebilirsiniz.

Kendi çevrimiçi bağış toplama sayfanı oluşturmak için bu linkten "Kampanya Aç" düğmesine basman yeterli! Bu yöntem, arkadaşlarından, ailenden ve meslektaşlarından bağış almanın en kolay yoludur. Bağışlar, bize direkt olarak ulaşır ve böylece sana kolaylık sağlarken bağışçılarına güven verir.

Türkiye’nin güneydoğusunda gerçekleşen depremlerden yaklaşık 5,5 milyon çocuk etkilendi. UNICEF, 2,5 milyon çocuğun yardıma ihtiyacı olduğunu öngörüyor. UNICEF, çocukların korunması, ailelerin su-sanitasyon-hijyen ihtiyaçları, çocukların psikososyal desteğe ve eğitime erişimini arttırmak için durmaksızın çalışıyor. Çevreni harekete geçirerek depremden etkilenen çocuklara ulaşmamızı destekleyebilirsin.

heartTürkiye’de depremlerden etkilenen çocuklar ve aileler için kendi çevrimiçi bağış kampanyanı oluşturmak için "Kampanya Aç" düğmesine bas. Soruların varsa, e-postanı bekliyoruz: [email protected] 

enlightenedTeam UNICEF gönüllüsü olarak yardımseverlik koşusu yapabilir, çocukların ihtiyaçları için farkındalık ve kaynak yaratabilirsin. Yardımseverlik koşusu yapmak için bilgiler bu sayfada. Etkinlikler hakında haberdar olmak için Team UNICEF Instagram hesabını takip et.