UNICEF Umut Konseri 29 Mart'ta

UNICEF | her çocuk için

UNICEF Umut Konseri 29 Mart'ta, İstanbul'da!

UNICEF Türkiye Milli Komitesi, Türkiye’deki çocukların ihtiyaçlarıyla ilgili farkındalık ve kaynak yaratmak üzere özel bir konser organize ediyor: UNICEF UMUT Konseri, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde 29 Mart’ta Volkswagen Arena’da gerçekleşecek.

Konserde gönüllü olarak sahne alacak olan Barbaros, Can Bonomo, Cecilia Krull, Edis, Gökçe Bahadır ve Burak Sevinç, Kalben, Karsu, Mabel Matiz, Mehmet Erdem, Özgün, Sertab Erener ve Yalın’ın UNICEF Umut Konseri için seçtiği şarkılar bu geceye özel olarak senfonik notaya dökülüyor. Bu özel gecenin sunuculuğunu ise yine gönüllü olarak Ceyda Düvenci üstleniyor.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde, Şef Hasan Niyazi Tura yönetiminde gerçekleşecek konserin tüm geliri UNICEF’in Türkiye’deki her çocuğun kaliteli eğitime erişmesi için yaptığı çalışmalara aktarılacak.

UNICEF Umut Konseri, KerkiSolfej organizasyonuyla, Biletix - Pozitif – Volkswagen Arena, PasionTurca katkılarıyla gerçekleşiyor.

29 Mart Pazar günü saat 19.30’da Volkswagen Arena’da gerçekleşecek bu özel gecede en iyi koltuklar tükenmeden biletinizi alın: biletler, Biletix'te.

Medya Sponsorları: