Chery Otomobil UNICEF’i Destekliyor!

UNICEF | her çocuk için

Eğitime yatırım yapmak, en zor durumdaki çocuklara, toplumlara ve ülkelere daha parlak bir gelecek sağlamanın en iyi yoludur.

Bu sebeple, Chery Otomobil ve UNICEF, her çocuğun kaliteli eğitime erişebilmesi için iki yıllık yeni bir ortaklıkla güçlerini birleştiriyor. Bu yeni iş birliğinden sağlanan fon, UNICEF'in, okula gitme olasılığı düşük, dezavantajlı ve dışlanmış çocuklar için kaliteli eğitime erişim sağlayan küresel eğitim programlarını destekliyor. Ayrıca, çocuklar için geniş ölçekte kalıcı bir değişim yaratmak amacıyla ülkelerin eğitim sistemlerini güçlendirmelerine yardımcı olmayı da amaçlıyor.

Kaliteli eğitim, çocukların, kendileri ve toplumları için daha iyi bir gelecek şekillendirme yeteneklerini ortaya çıkarır.

UNICEF ve ortakları, 2022 yılında 2,5 milyonu engeli olan, 3,1 milyonu yerinden edilmiş ve 18,6 milyonu insani krizlerden etkilenen çocuk olmak üzere okula gitmeyen 37,8 milyon çocuğun kaliteli eğitieme erişmesini sağladı. Chery'nin değerli katkısı, UNICEF'in dünya çapında milyonlarca çocuğun yanı sıra Çin, Meksika, Güney Afrika ve Türkiye'de yaşayan çocuklar için kaliteli ve kapsayıcı eğitimi geliştirmeye devam etme çabalarını destekleyecektir.

UNICEF hiçbir şirketi, markayı, ürünü veya hizmeti desteklemez.