Global Marketing Summit 2022

UNICEF | her çocuk için

Global Marketing Summit 2022

Pazarlama ve iş dünyasından ilham veren isimlerin katıldığı Global Marketing Summit'e UNICEF'in programlarına uzun yıllardır farklı iş birliği yöntemleriyle katkıda bulunan 2 destekçimiz Colgate Palmolive ve Karaca ile katıldık.

Karaca'nın Müşteriden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkut Baloğlu ve Colgate Palmolive Türkiye Genel Müdürü Robert Carter, Genel Müdürümüz İnci Haseki ile UNICEF'i sosyal sorumluluk paydaşı olarak seçmelerinin ardındaki faktörleri ve çok katmanlı iş birliği mekanizmalarını konuştular. İnci Haseki; UNICEF'in özel sektör ortaklarının markasına değer katması, çalışanları ve müşterileri başta olmak üzere tüm paydaşları ve varlıklarıyla çocuklar için daha büyük bir etki yaratması ve iş birliğinin sürdürülebilir olması için çok katmanlı iş birliği mekanizmalarını birlikte geliştirmeyi önemsediklerini vurgulayarak bu çalışma yönteminin güçlü birer örneği olan KARACA ve COLGATE PALMOLIVE'e teşekkür etti.

Erkut Baloğlu: "UNICEF ile çok uzun yıllara dayanan ortaklığımız var. UNICEF'in Türkiye'deki eğitim programları yararına tanınan isimlerin destek verdiği tasarımlardan oluşan fincan serilerimizle çalışanlarımız da gurur duyuyor. 'Paylaşacağımız Bir Gelecek Var' sloganıyla ilk yıllarda çıkan fincanlarımız şimdi koleksiyonerlerin aradığı fincanlar oldu." 

Robert Parker: "Colgate'de herkesin, UNICEF'in amacına uygun, gülümseyecek bir geleceği hak ettiğine inanıyoruz. Yüksek erişim düzeyine sahip büyük bir marka olarak, sosyal bir etki yaratmaktan da kendimizi sorumlu görüyoruz. UNICEF programımızla temel amacımız marka amacımızı hayata geçirmek ve mesajımızı yaymaktır."

143 ülkeden 50 binden fazla katılımcı ve 200’ü aşkın konuşmacının yer aldığı  Global Marketing Summit 18-21 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleşti.

enlightenedSosyal sorumluluk alanınıza ve markanızın hedeflerine uygun iş birliği mekanizmasını birlikte kurgulamak üzere lütfen bizimle iletişime geçin.